Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

İadeler
 • İade hakkınız olduğunu biliyor musunuz ?

  İADE :

  Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zara rgörmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

  Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir.

  İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

  Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0212 661 50 14 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

  İadeye konu olan ürünü;her iki faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri ( hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Herhangi bir kargo firması ile kargo ücreti (müşteriye ait olacak şekilde) göndermeniz gerekmektedir.

  İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ve kargo ücreti kesilerek , alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.

  İade Adresi : Zuhuratbaba mah. Demirkapı cad. Emek Aprt. No:1 D:8  Bakırköy / İSTANBUL

  E-MAİL : info@buyukbedeniz.com Telefon : 0212 661 50 14

 • İade Kapsamı Dışında Kalan Ürünler

  Abiye ürünleri, kişisel bakım ürünleri, takı, kozmetik kampanyalı ürünler ve iç giyim ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir.


  Değişim yada iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasargörmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, etiketinin üzerinde olması varsa tüm aksesuarları, FATURASI ve orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.


  Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iaderler kabul edilmeyecektir.

  İade kargolarda gönderim ücreti müşteriye aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.