Ürünleri Filtrele
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.size}}
{{translate.color}}
{{translate.price}}
En Az
En Çok
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.

Gelinlik ve Nikah Elbisesi

Gelinliklerin beyaz olması sebebi, beyaz renk masumiyetin, saflığın ve temizliğin simgesi olduğu için bu renkte olma geleneği yayılmıştır. Bu yüzden gelinlik tercih etmeyen hanımlarda nikahları sırasında beyaz abiye elbiseler tercih ederler. Bunlara da genelde nikah elbisesi denir. Nikah elbiseleri gelinliği andırması için beyaz olarak tasarlanır ve böyle tercih edilir. Tıpkı gelinlikler gibi dantel detayları, güpür detayları, işleme detayları, inci detayları bulunur. Nikah elbiseleri ve gelinlikler boy olarak da ayrılır. Mesela kısa nikah elbisesi modelleri, diz altı nikah elbisesi modelleri, uzun nikah elbisesi modelleri, midi boy nikah elbisesi modelleri bulunur. Büyük bedeniz ailesi olarak sizlere 40 beden ve 62 beden arası büyük beden nikah elbisesi modellerini sunuyoruz. Beyaz renginin yanı sıra nikah elbiselerinizi ekru olarak da tercih edebilirsiniz. Büyük beden ekru nikah elbisesi modelleri sizler için Büyük Bedeniz’de.

Beyaz elbise modelleri nikah gibi samimi organizasyonlar için birbirinden şık seçenekler oluşturuyor. Örneğin;arklı kesim, kumaş ve işlemeler gibi. Tarzınız, vücut tipiniz, nikahın yapılacağı mevsim gibi kriterlere göre bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Az kabarık ve az işlemeli tasarımlar tercih edebileceğiniz beyaz nikahlık elbiseler arasında. Beyaz nikah elbiseleri gelin adaylarının favori tasarımlarından. Beyaz, eski dönemlerde saflığı, temizliği, ayrıca zenginliği de temsil ettiği için düğün gibi özel kutlamalarda sıklıkla tercih edilen bir renkti. Bu durum nikah ve düğünlerde beyaz giyilmesini gelenek haline getirmiş durumda.

Nikahınız sırasında tüm gözleri üzerinize toplayan büyük beden beyaz nikah elbisesi modelleri Büyük Bedeniz’de. Büyük beden elbise bulmak her ne adar zor gözükse bile bizler bu ürünleri en uygun fiyata sizlere kolayca ulaşmasını sağlıyoruz.

Büyük beden gelinler için en uygun büyük beden nikah elbisesi modelleri ve gelinlik modelleri Büyük Bedeniz’de.  Büyük bedenizin nikah elbisesi kategorisi içerisinde sade şık nikah elbiseleri büyük beden, beyaz elbise büyük beden, büyük beden beyaz nikah elbisesi, büyük beden nikah elbisesi tesettür, büyük beden beyaz abiye, büyük beden beyaz nikah elbisesi gibi birçok nikah elbisesi ve gelinlik modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.