x
Hesabım
Sepetim

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Faaliyetine 2010 yılında başlayan NÜDE Danışmanlık Elek. Hizm. Mağ. ve Tic A.Ş, yenilikçi, gelişmelere açık ve geniş vizyonu ile sektörün emin adımlarla ilerleyen firmalarındandır. 3 ayrı Web sitesi ile farklı kategorilerde hizmet vermekte yeni ürünler ve markalar ile sürekli desteklenmekte ve geliştirilmektedir.

Türkiye, Avrupa ve Amerika’da Türk markalarının satış ve pazarlamasın itina ile yapan firmalar arasındadır.

VİZYON

-Büyük beden kıyafet tasarımı ,üretimi ve satışında Türkiye’nin en çok bilinen e- ticaret markası olmak,

-%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan NÜDE Danışmanlık Elek. Hizm. Mağ. ve Tic A.Ş, bu yolda konularında uzman ve deneyimli bir ekiple faaliyetlerini sürdürmek,

-Müşterilerimize kaliteli, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlar açısından en iyi hizmeti sağlamak

-Uluslararası tanınan e-ticaret markası olmak MİSYON

“Güzel giyinmek herkesin hakkıdır.” düşüncesiyle büyük beden giyinen bayanların ulaşamadığı modelleri onlar için tasarlamak imal etmek ve şık modern giyinmelerini sağlamak için çalışıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, tüketicinin tarzına ve bütçesine uygun, arzu edilen kalitede ve zamanda, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürün ürettirmeyi ve pazara sunmayı hedeflemektedir.

İLKELER

  • Müşteri odaklı olmak,
  • Adil ve dürüst davranmak,
  • Farklılıklara saygı duymak,
  • Alçak gönüllü olmak,
  • Sürekli öğrenmek ve gelişmek,
  • Hiçbir şeyin imkânsız olmadığına inanmak,
  • Hizmet eden yöneticiler olmak,
  • İşe, yetkinliği ve eğilimi uygun personel seçmek,
  • Veriye ve analize dayalı kararlar vermek,

* Yasal mevzuatlara uygun davranmak,

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASIÇalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve kamuoyu nezdindeki itibar ve marka değerimizin korunması; yasalara ve üçüncü taraflar (iş ortakları, müşteriler, tedarikçiler) ile yapılan sözleşmelere uyulması amaçları doğrultusunda bilgi varlıklarımızın “gizlilik”, “bütünlük” ve “kullanılabilirliğine” yönelik bilgi güvenliği risklerinin etkin bir şekilde yönetilerek, bilgi güvenliği yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini öngörür.

 


                                    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.