x
Hesabım
Sepetim

Teslimat Koşulları

Türkiyenin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Yurtiçi alışverişlerinizde 2-3 iş günü içinde (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul a uzaklığına göre de kargoya verildikten sonra kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin (abiye) teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Bu konuda Müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.buyukbedeniz.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda Size para iadeniz hemen yapılır.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla (14) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine otomatik iade edilir.

Ürünlerde kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde kargo şirketlerinin kapıda ödeme komisyon tutarları mevcuttur, kapıda ödeme seçildiinde sistem otomatik ücreti sepet tutarınıza yansıtacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.