x
Ürünleri Filtrele
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.size}}
{{translate.color}}
{{translate.price}}
En Az
En Çok
Toplam 1546 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1546 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 30

Kombinlerinizi tamamlayan kimi zaman bir çanta kimi zaman takılar kimi zaman da çok ufak dokunuşlar olabiliyor. Kıyafetleriniz fazla göz alıcı olmasa da ufak bir dokunuşla muhteşem bir kombin ortaya çıkabiliyor. Giyim ürünleri tamamlayıcıları olarak da karşınıza çıkarılan ürünlere sahip olan aksesuarlar, her zaman arzu edilen şıklıkta ve kombinlerde kullanıcıların görünüm kazanmasına olanak tanıyor. Çeşitli stilleri ve dizayn yapıları ile öne çıkan aksesuarlar, erkek ve kadın kullanıcılara özel olarak üretilen modelleri ile sınıflandırılıp özelleştirilirken; farklı biçimlerde yeni ürünler şeklinde sizlere sunulan Aksesuar ürünleriyle de kullanıcılarının içerisinden yapacağı farklı tercihler, birçok tarzın yeniden oluşmasına ya da yenilik kazanmasına olanak sağlıyor. 

Aksesuar

Eşsiz kombinler yapmak her zaman sizin elinizde! Kimi zaman bir çanta ile kimi zaman küçük bir kolye detayı ile kombinlerinizi, yardımcı aksesuarlar ekleyerek kusursuzlaştırabilirsiniz. Giyim konusu ne kadar önemliyse ve titizlikle seçilmesi gerekiyorsa aksesuar seçiminin de o denli öneme sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz. Büyük parçaları kombin ederken detaylar önemlidir ve bunları sağlamak için oldukça zaman harcanabiliyor. Bazen tek parçadan oluşan tulumlar için bir kemer mükemmel bir bütünlük sağlayabiliyor. Ya da bir etek ve bluz seçimi sizin için çok sade kalıyorsa ve bir şeyler eksik diye düşünüyorsanız tam bu noktada bir çanta sizi tamamlayabiliyor. Bazen üzerinize atacağınız bir şal veya saçınıza takacağınız bir taç sayesinde zarafetiniz ortaya çıkabiliyor. Ya da kış günlerinde bir ceket giydiyseniz başınıza takacağınız bir kep hem sizi soğuktan koruyup hem de harika bir tarz oluşturabiliyor.

Aksesuar seçimlerinizde her zaman için ilk önce kendinizi tanımalı ve ne istediğinizi bilmelisiniz. Aksesuarlar genel olarak insanların karakterlerini yansıtan ve kişiliklerini ön plana çıkaran, çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda fikir sahibi olmalarına sağlayan önemli araçlardır. Gündelik yaşantınızda tercih ettiğiniz kıyafet seçimleri veya özel davetlerde, törenlerde, mezuniyet ya da balo gibi aktivitelerde giyeceğiniz kıyafetler, bazen renk tercihlerinden dolayı diğer insanların giydiklerine çok benzeyebiliyor. Böyle durumlarda daha önceden üzerinize aldığınız bir fular, hayat kurtarıcı nitelikte size yardımcı olabiliyor. Bu ihtimaller göz önünde bulundurulduğu zaman kıyafet seçimlerimize verdiğimiz önemin yanı sıra diğer detaylara vereceğimiz önem de artmalıdır.

KADIN AKSESUAR DÜNYASI

Kadın dünyasının önemli bir bölümü aksesuarlardır. Birçok ürün, kadınların eşsiz dünyasını canlandıracak ve anlam katacak nitelikte üretilmektedir. Birçok farklı an için birçok farklı detayı düşünebilmek, kadınların önemli yetenekleri arasındadır. Önemli anlar için günü kurtaracak seçimler, kadınları her zaman için farklı kılar. Bazen sade bir pantolon ve t-shirt’ün üzerine boyna takılan bir kolye, sizi harika gösterebilir. Sade ve dikkat çekici tarzlar için kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi küçük aksesuarlar önemli detaylardır ve biliyoruz ki detaylar, her zaman insanları eşsiz kılar. Bu yüzden buyukbedeniz.com adresimizde sizlere kendi özel kombinlerinize bütünlük katacak ve sizi diğerlerinden ayıracak müthiş aksesuarlara yer veriyoruz:

  • Takı Modelleri (Kolye, Küpe, Bileklik, Takı Seti, Yüzük)
  • Fular Modelleri
  • Taç
  • Şapka Modelleri
  • Çanta Ayakkabı (Ayakkabı, Çanta, Cüzdan, Valiz)
  • Büyük Beden Kemer
  • Şal Modelleri
  • Tesbih Modelleri
  • Kep

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm seçimlerinizde not kısmından istediğiniz notu bizlere iletebilirsiniz. Aksesuar ürünlerimiz şık kutuları ile gönderilmektedir ve ister kendiniz için isterseniz de hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Bizlere not olarak ya da sitemizin alt kısmında bulunan WhatsApp iletişimden dilerseniz de müşteri destek hattından ulaşarak detayları iletebilirsiniz.

 

Erkek Tesbih

Kadınları düşünürken erkekleri de tabi ki unutmadık. Tesbih, erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri. Genellikle tesbih sadece aksesuar parçası olmakla kalmayıp anlamının ötesine geçebiliyor. Bazen sayı saymak için bile kullanılabiliyor. Hatta bunun dışında düşünülecek olursa basit el hareketlerine olanak verdiği için stres atmak için bile kullanılabiliyor. Tesbih aksesuar olarak can sıkıntısını gidermek için ve el becerisini geliştirdiği sallama hareketi ile bir beceri gösterisi olarak da kullanılabiliyor.

Doğal taş tesbihler, yapı malzemesi olarak kullanılan materyallere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Farklı türde birçok malzemeden tesbih yapılabilir ancak doğal taşlardan yapılan tesbihler sizlere farklı deneyimler katabilir. Görünüm itibari ile estetik olarak daha üstün olan bu doğal taş tesbihler aynı zamanda sağlık açısından da zihinsel olarak da sizlere fayda sağlamaktadır. Orijinal bir doğal taştan yapılan tesbihin taş çeşidine göre stresinizi azaltması, duygularınızı dengelemesi, size daha mutlu hissettirmesi gibi önemli faydaları olduğu bilinmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.