Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm Ürünler Aksi Belirtilmediği Takdirde Üretici Firmaların Garantisi Altındadır. Garanti Koşullarının Geçerli Olabilmesi İçin Kargo Teslimatı Esnasında Ürünü Mutlaka Kontrol Ediniz. Herhangi Bir Hasar Gördüğünüzde Tutanak Tutturarak Ürünü Teslim Almayınız. Ürün Üzerinde Yapılan Değişiklikler, Ürünün Deforme Olması Ya Da Ürünün Orijinal Dizaynının Bozulması Garanti Kapsamı Dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz Üzerinden Satın Aldığınız Ürünün Hatalı Çıkması Halinde Teslimat Tarihinden İtibaren En Geç 7 Gün İçerisinde Sayfamızdaki Online Destek Bölümünden Bizimle İletişim Kurmanız Gerekmektedir. Bu Bilgileri Takiben Kargo Şirketi ile Bize Ulaştıracağınız Hatalı Ürün Yenisi ile Değiştirilecektir. Sipariş Edilen Ürün Hatası Müşteri Kullanımından Oluşmuşsa veya 7 Günlük Süre İçerisinde Ürün Kullanılmışsa Ürünün Değişimi Yapılmaz. Ürün Değiştirme Şartları Olarak, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Gereği Uygulamalar Esastır.

Cayma Hakki Nedeni ile Değişim Yapılan Ürünün Kargo Bedeli Alıcıya Aittir. Ayrıca, Niteliği İtibarıyla İade Edilemeyecek Ürünler, Tek Kullanımlık Ürünler, Abiye Giyim, İç Çamaşırı, Kopyalanabilir Yazılım ve Programlar, Hızlı Bozulan Veya Son Kullanım Tarihi Geçen Ürünler İçin Cayma Hakki Kullanılamaz. Ürünün Ambalajının Açılmamış, Bozulmamış ve Ürünün Kullanılmamış Olması Şartına Bağlıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.