x
Ürünleri Filtrele
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.size}}
{{translate.color}}
{{translate.price}}
En Az
En Çok
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kadınlar için iç giyim oldukça önemlidir. Güzel iç çamaşırları aynı zamanda rahat olduklarında kadınların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kadın iç giyim modellerinin özellikle son yıllarda seçeneklerinin oldukça çoğalması, kadınların alışveriş şevklerinin artmasını sağlamaktadır. Yapılan alışverişlerde kalitenin uygun fiyatlarda temin edilmesi de kadınlar açısından bir hayli önemsenmektedir. Kadın iç giyim kategorisinde pek çok farklı model bulunmaktadır. Günlük ya da fantezi olarak ayrımı yapılabilen modeller böylece aranan modellerin daha kısa süre içerisinde elde edilmesini de sağlamaktadır. Fantezi modeller sayesinde kendilerine olan özgüvenleri artan kadınlar günlük modellerle de oldukça şık olabilmektedir. Günümüzde günlük iç çamaşırlarında da sıklıkla dantel ya da farklı dokunuşlar yapıldığı için şıklık daha kolay elde edilebilmektedir.

Büyük Beden İç Giyim

İç giyim, vücudu korumak gibi gereksinimlerin yanında beğenilme ve giyen kişiye güven verme gibi durumları da karşılamalıdır. Vücut ısısını korumak ya da dış giyimin güzel görünmesini sağlamak için tercih edilebilir. Giyildiğinde kolaylıkla vücut formunu alabilen, kesimi, dikimi ve temizlenmesi kolay; doğal ya da sentetik olarak dokunan veya örme kumaşlar, estetik ve beğeni öğelerini taşımalıdır. Büyük beden iç giyim, diğer büyük beden giyimleri gibi oldukça zor karşılanabilen çeşitlerdendir. Özellikle sadece vücudu korumak yerine dış giyimi de güzel gösterebilecek korse gibi ürünleri bulmak neredeyse imkansıza yakındır. Külot, sütyen ya da sütyen-çamaşır takımı gibi ürünlerin büyük bedenleri sadece bunları satan mağazalarda bulunabilse de pijama, gecelik, sabahlık, korse gibi ürünler maalesef ki çok daha zor bulunan ürünler arasındadır.

Birçok farklı çeşidi tek adreste toplayan buyukbedeniz.com sitemiz ile her türlü büyük beden iç giyim ihtiyaçlarınızı birkaç tıklama ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz. İç giyim ve ev giyim üzerinize çeşitlerimiz şu şekildedir:

 • Pijama
 • Body & Atlet
 • Külot
 • Tulum Pijama
 • Korse
 • Sabahlık Takımı
 • Sütyen Takımı
 • Gecelik
 • Sütyen
 • Çorap
 • Çocuk İç Giyim
 • Erkek İç Giyim

BÜYÜK BEDEN İÇ GİYİMDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

İç giyim için dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, ürün modelinin vücudun hareket etmesini engellememesi ve vücut ısısını koruyacak ve teri emecek kumaşlardan yapılmış olmasıdır. Özellikle yatarken giyilecek olan iç giyim ürünlerinin bol ve rahat olması gerekir.

İç giyim ürünleri, ten üzerine giyildiğinden vücudun terlemesi ve kirlenmesi sonucunda sık kirlenen ve sık sık yıkanması gereken giysilerdir. Bu nedenle temizliği kolay yapılabilen ve temizlenme sonucunda yıpranmaya karşı dayanıklı kumaşlar tercih edilmesi oldukça önem taşımaktadır. Teni tahriş etmeyecek şekilde yumuşak, ideal düzeyde teri emebilen, özellikle pamuklu cins kumaşlar tercih edilmelidir. Yazın teri emen, serin tutan pamuklu kumaşlar kışın ise daha sıcak tutan kumaşları tercih etmek, iç giyimde önemlidir.

Küçük yaşlarda yani gelişim çağındaki çocuklar için vücut gelişimini engellemeyen, rahat iç giyim ürünleri tercih edilmelidir. Aynı zamanda kirlendiğini belli etmesi açısından daha açık renkli ürünler giymekte fayda var. Bu sayede yıkanması gerektiği kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Çok sık yıkanma nedeniyle kumaş renginin atmaması ve yıkamaya, kaynatmaya, çamaşır suyuna dayanıklı olması gerektiğinden beyaz renk iç giyimde, yıkanabilir kumaşlar arasında en uygunu olarak kabul edilmektedir. Bu sebeplerden dolayı sütyen ve külot gibi iç giyim ürünleri genellikle beyaz renklerde satışa sunulmaktadır.

Hızlı kilo alıp verebilen bireylerde vücut çatlakları olabilir. Ayrıca hamile ve emzikli kadınlarda da vücut yapısı hızlıca farklılaşabilmektedir. Bu durumlar dikkate alınarak vücut problemlerini kapatacak ürünler tercih edilebilir. Özellikle sütyen ve korse gibi ürün tercihlerinde vücut özellikleri dikkate alınmalı ve göz ardı edilmemelidir.

İç Giyim Online Alışveriş

Konu iç giyim olunca online alışveriş sizler için en uygun alışveriş seçeneği olabilir. Normal mağazalarda da online alışverişte de iç giyimin ortak noktası, sağlık açısından değişim ve iade olmamasıdır ve deneme söz konusu değildir. Bu sebepten online alışverişte deneme imkânı olmaması sorunu, ortadan kalkmaktadır. Mağaza mağaza dolaşarak hüsranla geçen alışveriş serüvenlerinin olmadığı ve oturduğunuz yerden binlerce ürüne ulaşma fırsatı bulabildiğiniz online alışverişin bir avantajı da fiyat kıyaslaması yapabilmektedir. Dışarıdaki birçok mağazada yüksek fiyatlarla karşılaştığınız aynı ürünleri, online alışverişlerde çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde, insanların kalabalık olarak bulunduğu, uğrak yerlerden uzak durmak, sağlığınız açısından ilk dikkat etmeniz gereken durumdur. Alışveriş yapmanız gerekiyor ancak çalışıyorsanız veya bunun için fırsatınız yoksa ya da iç giyim alışverişlerinizde utanıyor ve sıkılıyorsanız sizin için en uygun alışveriş yöntemi, online alışveriş olarak karşınıza çıkmaktadır. Dilediğiniz ürünü en uygun kalite ve fiyat avantajları ile bulabilmeniz ayrıca özellikle büyük beden iç giyim ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilmek adına bizi tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.