x
Ürünleri Filtrele
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.brands}}
{{translate.size}}
{{translate.color}}
{{translate.price}}
En Az
En Çok
Toplam 219 ürün görüntüleniyor.
Toplam 219 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Abiye Elbise

Kadınlar için giyim kuşam son derece önemlidir. Tıpkı normal bir ihtiyaç gibi kadınlar giyim kuşamlarına da aynı derece de önem gösterirler. İster sıradan bir arkadaşlar ile buluşma olsun, ister normal bir öğle yemeği… Tabi ki bu durum özel bir davete katılacakları zaman normalin üstünde bir hazırlanma, düşünme arayış gerektiriyor. Bu arayışlardan en çok ve hatta tek olan soru ise “Ne Giyeceğim ?” sorusu oluyor. Büyük beden kadınlar için de bu arayış diğer kadınlara göre daha fazla sürebiliyor. İstedikleri elbiselerin bedenlerini bulmakta durum zorlaşabiliyor. Büyük beden abiye elbise modelleri artık günümüzde çok kısıtlı değil. Geçmişe göre daha sık ve çok üretimler mevcut. Bizlerde Büyük Bedeniz ailesi olarak sizlere seveceğiniz, görür görmez “İşte aradığım tam da bu” diyeceğini birbirinden şık ve benzersiz büyük beden abiye modellerini sunuyoruz.

Davetlerin en şık ve en konuşulanı olmak isteyenler, modayı yakından takip edenler,şıklığındantaviz vermeyen hanımlarımız büyükbedeniz'de buluşuyor. Abiye giyinmek ve şık gözükmek, her bedende ve ölçüde kadının hakkıdır. Bu yüzden de Büyükbedeniz tarafından tasarlanan büyük beden abiye kıyafetleri, farklı davetlere ve özel organizasyonlara yönelik modelleri ile beğeninize sunuluyor. Eğer siz de büyük beden abiye arayışı içerisindeyseniz, buradaki kreasyonumuzdan tarzınıza ve bedeninize uygun bir kıyafet bulabilirsiniz. 

Abiyelerin günümüzde birçok farklı çeşidi var. Hatta bu güzel ve zarif modeller arasından seçim yapmakta zorlanabileceğiniz kadar. Abiye elbiselerin birden çok kullanım alanı mevcut. Bunlar mezuniyet törenleri, şık davetler, bir yakınınızın düğün töreni gibi birçok kullanım alanları mevcut. Bizlerde sizlere sunduğumuz büyük beden abiye elbise modelleri arasında her birine uygun tasarımlar yaparak özenle seçtik. Büyük beden abiye alırken dikkat etmeniz gereken birden fazla konu var. Bunlardan bir tanesi büyük beden abiye elbisenizin astarlı olup olmayışı… Bu dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi. Çünkü zarafetinizi içinizi gösteren kalitesiz bir kumaş ile gölgelememeniz gerekir. Özellikle de açık renkli büyük beden abiye elbiselerde astar kullanılmasına rağmen bu durum çok sık yaşanmaktadır. Büyük bedeniz olarak seçtiğimiz kumaşların kalitelerinin yanı sıra içlerinde kullandığımız astarların kaliteleri de kumaşlarımız kadar güzel ve sizleri rahatsız etmeyecek dokudadırlar. Bir diğer dikkat etmeniz gerek husus ise büyük beden abiye elbisenizin dikişleridir. Dikişleri kötü olan bir abiye elbise her ne kadar güzel olsa dahi göz yorar ve şıklığınızı gölgeler. Biz büyük bedeniz ailesi olarak kullandığımız her üründe buna dikkat edip en özel gününüze sizleri hazırlıyoruz.

Büyük bedeniz ailesi olarak ürün skalalarımız arasında en çok yer alan abiye elbise olup binlerce abiye elbise modelimiz bulunmakta. Sizde kendi zevk ve tarzınıza göre büyük beden abiye elbise, genç büyük beden abiye, büyük beden düğün kıyafetleri bayan, ucuz büyük beden abiye elbiseler, büyük beden abiye markaları, 54 56 beden abiye elbiseler, 50 yaş üstü abiye elbiseler, zayıf gösteren abiye elbise modelleri, şifon büyük beden abiye, dantelli büyük beden abiye, dantelli abiye, renkli büyük beden abiye, kilolu bayanlar için elbise modelleri, kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri, 50 yaş üstü abiye elbiseler, büyük beden abiye elbiseler, genç büyük beden abiye, büyük beden abiye tesettür gibi birbirinden farklı abiye modellerine Büyük Bedeniz’de ulaşabilirsiniz…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.